ПРО АРМЛІФТИНГ

З офіційних правил: Армліфтинг (від англ. arm-lifting – підйом рукою) – силовий вид спорту, який включає в себе виконання чотирьох окремих вправ:  «Rolling Thunder», «Apollon’s Axle», «Silver Bullet», «Saxon bar».

Кожен спортсмен може приймати участь в чотирьох вправах або в одній з них, на вибір. Для виконання кожної вправи йому надається 3 спроби (окрім вправи «Silver Bullet» — 2 спроби). Переможець визначається за найбільшою піднятою вагою, окрім вправи «Silver Bullet», де переможець визначається за найбільшим часом.

Основна ціль вправ армліфтингу – визначення кращого у силі хвату.

Основні характеристики армліфтингу, що виділяють його з поміж інших видів спорту це – простота, доступність та мала ймовірність травматизму. Дисципліни армліфтингу з легкістю можна включати у фізкультурно-спортивні заходи, які проводяться серед широких верств населення на різноманітних загальноміських святкуваннях, ярмарках, виставках, тощо.

Команда Всеукраїнської федерації армліфтингу за останні чотири роки окрім офіційних змагань (чемпіонатів областей, України та Міжнародних турнірів) провела більше ніж 100 презентацій, цікавих конкурсів та різноманітних змагань в рамках святкувань загальнодержавних свят у містах та селах України.

Сьогодні Всеукраїнська федерація армліфтингу має 17 офіційно зареєстрованих обласних представництв, які розвивають та популяризуть армліфтинг у більшості регіонах нашої держави. Збірна команда Україна одна з найсильніших збірних світу!