Армліфтерський Рекорд «1000 швидких підйомів» занесений до Книги рекордів України

Завдяки злагодженим зусиллям Ukraine Armlifting Team  у складі:  Плакса Антон (Закарпатська обл., Пахомов Денис (Харківська обл., Корнієнко Микола(Харківська обл., Грунський Дмитро (Дніпропетровська обл., Дорошенко Вадим (Київська обл., Ткач Сергій (Кіровоградська обл., Шиндор Олексій (Кіровоградська обл., Оніщенко Віктор (Кіровоградська обл., Смолєв Микола (Кіровоградська обл., Чиж Олексій (Кіровоградська обл.)- армліфтинг офіційно занесенй до Книги рекордів України. Якщо бути більш точнішим, то до книги рекордів України потрапила одна з основних вправ армліфтингу — «Apollon’s Аxle». Метою рекорду було виконання зазначеної вправи  з вагою 100 кг, командою із 10 спортсменів, рівно 1000 повторень за максимально короткий час. Результат рекорду: 1000 підйомів за 42 хв 30 секунд!Рекорд відбувся на Всеукраїнському фестивалі «Серпневий зорепад», який в цьому році проходив в селі Головківка Олександрійського району.

Надзвичайний захід відбувся завдяки зусиллям  креативного колективу ГО «Сильна Олександрійщина» на чолі з головою цієї організації Олексієм Чижом, який, до речі, є президентом Кіровоградської обласної федерації армліфтингу.

Всеукраїнська федерація армліфтингу висловлює щиру подяку народному депутату України Анатолію Кузьменку, губернатору Кіровоградської області Сергію Кузьменку, ТОВ “УкрАгроКом” в особі директора Павла Фесюка та голові Приютівського ОТГ Андрію Коломійцеву за можливість встановити наш перший Національний рекорд і за  вагомий внесок у розвиток та популяризацію армліфтингу в Україні та здорового способу життя в цілому.

Більше фото на офіційній сторінці у Фейсбук, посилання:

Фестиваль "Серпневий зорепад" с.Головківка 11.08.2018 року

Опубліковано Сильнаею Александрийщиною Неділя, 12 серпня 2018 р.

Share Button

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *