Гімн України на чемпіонаті світу з армліфтингу 2019

Чотири рази лунав гімн України на чемпіонаті світу з армліфтингу 2019 року. Харків’янка Світлана Корнієнко здобула золоту нагороду у вправі Rolling Thander у ваговій категорії до 60 кг. серед жінок та у вправі Apollon Axle у ваговій категорії до 60 кг. серед жінок, встановивши світовий рекорд!!! Також Світлані дісталося срібло у вправі Silver Bullet та бронза у вправі Saxon Bar. Найвищу сходинку п’єдисталу зайняв харків’янин Євген Плаксій у вправі Rolling Thander, вагова категорія до 100 кг. Дмитро Аліфанов в запеклій боротьбі приніс України четверту золоту нагороду у вправі  Apollon Axle у ваговій категорії до 80 кг. серед чоловіків та бронзову медаль у вправі Rolling Thander.

Срібну нагороду у вправі Rolling Thander (вагова категорія 80 кг.) та бронзу у вправі  Apollon Axle здобув Вадим Дорошенко.

Бронза у ваговій категорії 70 кг., вправа Rolling Thander дісталася Миколі Кардашову з Кривого Рогу.

Всеукраїнська федерація армліфтингу щиро вітає всіх спортсменів з відмінним результатов. Величезна подяка тренеру нашої команди, майсту спорту міжнародного класу, керівнику Харківської обласної федерації армліфтингу Миколі Корнієнку, який зумів налаштувати команду на гарний результат.

Share Button

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *